  • Cat No.: TCGR200-3
  • SKU: TCGR200-3
Product Views: 72
Grinding wheel for bench grinder
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm